VirSCAN VirSCAN

1, Ви можете надсилати файли для перевірки розміром не більше 20 мб.
2, VirSCAN перевіряє Rar/Zip файли, але не більше 20-ти файлів.
3, VirSCAN може перевіряти заархівовані файли з наступними паролями 'infected' або 'virus'.
4, Якщо ваш переглядач не може вивантажити файли, будь ласка, звантажити вивантаження VirSCAN.

Мова
Завантаження сервера
Server Load
VirSCAN
VirSCAN

1, Ви можете надсилати файли для перевірки розміром не більше 20 мб.
2, VirSCAN перевіряє Rar/Zip файли, але не більше 20-ти файлів.
3, VirSCAN може перевіряти заархівовані файли з наступними паролями 'infected' або 'virus'.

Інформація про VirSCAN

VirSCANVirSCAN

VirSCAN.org - це безкоштовна он-лайнова служба для перевірки файлів декількома антивірусними технологіями одночасно.Наш сервіс надає звіт про перевірку файла антивірусами,задіяними на нашому сайті.

Нагадуємо, що VirSCAN.org не може замінити повноцінний антивірус на вашому комп'ютері та забезпечити його захист від зараження. VirSCAN тільки допомагає при перевірці підозрілих файлів на наявність в них вірусів та не несе відповідальності за результати сканування.Якщо жоден з антивірусів,задіяних на нашому сервісі не виявив зараження файлів, надісланих вами, ми все одно не гарантуємо те, що ці файли є дійсно безпечними.

Якщо надісланий вами файл буде визначено як підозрілий чи заражений ,в такому випадку VirSCAN відішле цей файл та звіт про його перевірку розробникам антивірусного програмного забезпечення для їх подальшого вивчення в лабораторіях. В разі знаходження вірусу,він поповнить вірусную базу антивірусних програм,задіяних на нашому сервісі. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами та цілями сервису VirSCAN, вам не слід користуватися його послугами.VirSCAN не зберігає файли,надіслані вами на перевірку, тому просимо не звертатися до нас в разі,якщо ви не можете знайти той чи інший файл на вашому комп'ютері.VirSCAN.org створено створено людьми,які цікавляться антивірусним технологіями, окрім того наш сервіс є безкоштовним та не має відношення до ОpenSource . VirSCAN є безкоштовною та загальнодоступною службою.VirSCAN дотримується політики нейтралітету та неупередженності по відношенню до антивірусних компаній. VirSCAN користується підтримкою любителів антивірусного програмного забезпечення та його розробників.

Правила діяльності VirSCAN :
    1. VirSCAN надає послуги безкоштовно.
    2.VirSCAN пропонує декілька он-ланових сканерів для перевірки файлів.
    3.VirSCAN надає підозрілі,заражені файли та звіти про їх сканування розробникам антивірусного обладнання.
    4. Відтак, антивірусні компанії можуть поновлювати свої вірусні колекції, зменшуючи загрозу зараження комп'ютерів своїх користувачів .
    5.VirSCAN дотримується політики неупередженного ставлення до розробників та продавців антивірусного програмного забезпечення.

Увага: Підозрілі файли можуть виявитися безпечними, інфікованими, пошкодженими або видозміненними вірусом, небезпечними програмами, тощо.Нагадуємо,що ми вважаємо шкідливими та небезпечними програмами: віруси , worms(червів-хробаків), trojan (троянські програми), spyware (шпіонські програми), adware (небажану рекламу), dailers (програми дозвону), Jokers (програми-джокеры), keyloggers, тощо.